Movahedi Blog post Step N

آموزش بازی Step N | کفش رایگان استپ ان

بازی StepN چیست؟

StepN یک برنامه تناسب اندام شبیه به سایر برنامه های ردیابی فعالیت مانند Strava است که مسافتی را که طی یک جلسه ورزشی طی کرده اید را ثبت می کند. اما با StepN، کاربران می‌توانند در حین انجام این کار، رمز ارز نیز کسب کنند. در دوره آموزش NFT و همچنین دوره متاورس به صورت تخصصی در رابطه با همه این برنامه ها و بازی ها صحبت می کنیم.  در ادامه بازی رایگان Step N یا کفش رایگان استپ ان را با هم بررسی می کنیم.

آموزش بازی step n برنامه استپ ان چیست

کفش رایگان استپ ان

این برنامه اساساً تناسب اندام را با پتانسیل کسب درآمدی که در نهایت بسته به عوامل متعددی می تواند به مقدار زیادی پول تبدیل شود، بازی می کند. به این ترتیب، StepN هوشمندانه به اطلاعات جمعیتی موجود از علاقه مندان به ورزش دست می زند و دیگران را نیز تشویق می کند که ورزش را شروع کنند. با توجه به وایت پیپر StepN، این همچنین مسیری آسان به دنیای پیچیده و آشفته رمزارزها و NFT ها را ارائه می دهد. کفش رایگان استپ ان یکی از ایده های شگفت انگیز دنیای مجازی است که درهای جدیدی را به روی ما باز می کند.

StepN چگونه کار می کند؟

درست مانند سایر برنامه های تناسب اندام، تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از پیاده روی یا دویدن خود، StepN را باز کنید. در حال حاضر، حالت انفرادی را انتخاب خواهید کرد (دو حالت دیگر در حال حاضر در حال توسعه هستند). از آنجایی که این برنامه از GPS برای ردیابی حرکت شما استفاده می کند، نمی توانید از آن روی تردمیل استفاده کنید، بنابراین مطمئن شوید که برای ورزش به بیرون رفته اید. در ادامه آموزش بازی step n، نکات مهم دیگری را مطرح می کنیم.

قبل از شروع حرکت، باید یک کفش ورزشی دیجیتالی انتخاب کنید که با سطح فعالیت برنامه ریزی شده شما مطابقت داشته باشد. ASICS سال گذشته با StepN جفت شد تا یک ست کفش ورزشی NFT در نسخه محدود تولید کند که می توانید آن را در Binance خریداری کنید، و طرح ها بسیار جالبی دارد.

بیشتر بخوانید:

روش های کسب درآمد از بازی متاورس

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

آموزش کفش استپ ان step n

کفش ورزشی Step N

اگر سرعت شما از محدوده فعالیت کفش ورزشی انتخابی شما بیشتر شود یا از آن کمتر شود، دیگر توکن کسب نمی کنید، بنابراین کفش های خود را با دقت انتخاب کنید. می توانید پیاده روی (1-6 کیلومتر در ساعت)، آهسته دویدن (4-10 کیلومتر در ساعت) یا دویدن (8-20 کیلومتر در ساعت) داشته باشید.

در طول تمرین، برای هر دقیقه حرکت، توکن اختصاصی StepN، GST، به دست خواهید آورد. زمان درآمد شما توسط انرژی شما محدود می شود، که تعیین می کند چه مدت می توانید از برنامه استفاده کنید و در یک جلسه GST کسب کنید. میزان انرژی شما به تعداد (و چه نوع) کفش کتانی دیجیتالی شما مرتبط است.

برای مثال، اگر یک کفش ورزشی معمولی 2 Energy دارید، به این معنی که فقط برای مدت ده دقیقه می توانید درآمد کسب کنید (1 انرژی = پنج دقیقه زمان کسب درآمد). هرچه کفش‌های کتانی بیشتری بخرید و داشته باشید، مدت بیشتری می‌توانید حرکت کنید و درآمد کسب کنید. سه کفش ورزشی به شما 4 انرژی یا 20 دقیقه زمان برای کسب درآمد می دهد، 9 کفش ورزشی به شما 9 انرژی یا 45 دقیقه زمان کسب می کند و غیره.

کفش‌های ورزشی منحصربفردتر و باکیفیت‌تر نیز انرژی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورند. کفش های ورزشی غیر معمول، کمیاب، حماسی و افسانه ای به ترتیب 1، 2، 3 و 4 انرژی به توانایی کسب درآمد شما می افزایند. میزان دقیق درآمد شما بسته به چهار ویژگی کفش ورزشی متفاوت است: کارایی، شانس، انعطاف پذیری و راحتی.

کارایی ساده است – کفش‌های کتانی با راندمان بالاتر به ازای هر زمانی که حرکت می‌کنید، توکن های بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورند.

بیشتر بخوانید: 

معنی Mint مینت در ان اف ی

روش های کلاهبرداری در متاورس

 

کفش ورزشی Step n استپ ان

 

شانس کیفیت تصادفی بودن را به درآمد معرفی می کند. اگر انرژی بالاتر و امتیاز شانس بالاتری در کفش ورزشی خود دارید، شانس بیشتری برای دریافت چیزی به نام جعبه اسرارآمیز در پایان دویدن دارید. این جعبه‌ها حاوی نگین‌هایی هستند که ویژگی‌هایی مانند افزایش کارایی به کفش‌های ورزشی شما اضافه می‌کنند. شما همچنین می توانید این جواهرات را در بازار درون برنامه ای StepN بفروشید.

انعطاف پذیری تعیین می کند که کفش های ورزشی NFT شما با چه سرعتی تخریب می شوند. اگر از GST برای تعمیر کفش‌های کتانی خود استفاده نکنید، آنها قدرت درآمدزایی خود را از دست می‌دهند و در نهایت از بین می‌روند. در حالی که کاربران برای جابه‌جایی و کسب درآمد تشویق می‌شوند، هرچه بیشتر این کار را انجام دهند، کفش‌هایشان سریع‌تر فرسوده می‌شود. این یکی از راه‌های سرگرم‌کننده بازی است که باعث می‌شود رویکرد خود را نسبت به آن استراتژی کنید.

در حال حاضر، 1 GST حدود 0.93 دلار ارزش دارد که به میزان قابل توجهی از بالاترین قیمت اواخر آوریل 8.51 دلار کاهش یافته است. یک مجموعه پایه کفش ورزشی NFT در StepN به ازای هر 1 انرژی، 5 GST دریافت می کند، بنابراین در ابتدایی ترین سطح، برای هر پیاده روی یا دویدن که انجام می دهید، 4.65 دلار درآمد کسب می کنید.

بیشتر بخوانید:

نکات مهم در خرید Nft

بهترین بازی های متاورس

 

در حالی که ممکن است وسوسه‌انگیز به‌نظر برسد که تا آنجایی که ممکن است GST دریافت کنید و پول نقد کنید، این بازی به خوبی کار می‌کند تا مردم را به سرمایه‌گذاری مجدد توکن‌های خود در سیستم برای تعمیر و ارتقای کفش‌های خود برای کسب قدرت بهتر جذب کند. همچنین می‌توانید از دو کفشی که قبلاً دارید، یک کفش ورزشی جدید بسازید. این روش پرورش بازی است و فقط با کفش های کتانی پیشرفته تر (آنهایی که در سطح 5 و بالاتر هستند) قابل انجام است.

راحتی آخرین ویژگی از چهار ویژگی است، و اینجا جایی است که StepN توکن حاکمیتی خود، GMT را به ترکیب معرفی می‌کند. فقط کفش های ورزشی که به سطح 30 می رسند و حداقل 3 انرژی دارند می توانند GMT کسب کنند. در آن سطح، انتخاب می‌کنید یا به کسب درآمد GST ادامه دهید یا به GMT بروید. GMT را می توان برای چندین چیز صرف کرد، از جمله تغییر نام کفش های ورزشی، تراز کردن آنها و توزیع مجدد امتیازات.

بیشتر بخوانید:

سایت ساخت ان اف تی 

چگونه در متاورس زمین بخریم؟

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.