پروژه ها و کالکشن های موفق NFT ان اف تی

کالکشن های معروف ان اف تی NFT

میلیون ها NFT برای فروش وجود دارد و به نظر می رسد روزانه هزاران پروژه جدید راه اندازی می شود.

بهترین کالکشن های ان اف تی nft
                                                                   نمایی از کالکشن معروف Bored Apes

 

معرفی کالکشن های معروف NFT ان اف تی

چگونه می‌توانید به دور از این سروصداها؛ بهترین کالکشن های NFT را برای دنبال کردن و سرمایه‌گذاری بالقوه انتخاب کنید؟

بسته به میزان پولی که می خواهید خرج کنید، ممکن است نخواهید به NFT به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنید. در حال حاضر 4 میلیون دارایی در OpenSea محبوب ترین بازار NFT و به طور بالقوه میلیون ها دارایی در سایر بازارها مانند Rarible :، Foundation، SuperRare، NBA Top Shot  و موارد دیگر وجود دارد. با دانستن اینکه جهان NFT بسیار بزرگ و در حال گسترش است، می توان گفت که همه این دارایی ها قدردانی نخواهند شد. در دوره آموزش NFT صفر تا صد به بررسی دقیق تمامی این موارد می پردازیم.

بنابراین، ممکن است این سوال را از خود بپرسید؛ باید در یک پروژه به دنبال چه چیزی باشم؟ در این مقاله قصد داریم تعدادی از موفق ترین پروژه‌های NFT را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید. همچنین در دوره آموزش رایگان ان اف تی، در فصل مقدماتی به معرفی بهترین کالکشن های ان اف ای می پردازیم.

بهترین کالکشن های Nft

  • Crypto Baristas

اولین کافه جهان با بودجه NFT !!

فصل اول کریپتو باریستا با 60 شخصیت کافئین دوست راه اندازی می شود که مالکیت آنها به مفهوم سازی و افتتاح اولین کافه جهان با بودجه NFT کمک می کند.

بهترین پروژه های nft پروژه های موفق ان اف تی معرفی کالکشن ها 2022
Crypto Baristas Season 2 Offering

صاحبان کریپتو باریستا از مزایای کافئین مادام العمر در تمام فضاها و وب سایت های کافه های آینده لذت می برند. مالکان همچنین “بانک باریستا” را کنترل می کنند، یک صندوق 15 درصدی که از درآمد پروژه برای استفاده آینده در فضای قهوه کنار گذاشته شده است. برخی از کاربردهای بالقوه بانک باریستا می‌تواند از سازمان‌های خیریه در فضای قهوه حمایت کند، پروژه کریپتو باریستا را پیش ببرد یا کاری جدید را شروع کند. همچنین برای دوره آموزش متاورس همراه آکادمی موحدی باشید.

  • VeeFriends

VeeFriends کسی جز کارآفرین سریالی گری واینرچوک نیست. گری به عنوان رئیس  VaynerX، مدیرعامل VaynerMedia و مالک/خلق VeeFriends فعالیت میکند و یکی از موفق ترین پروژه‌های NFT را خلق کرده است.

به عبارت ساده،  VeeFriends بلیطی برای کنفرانس چند روزه Gary V است، جایی که فقط دارندگان توکن VeeFriends به آن دسترسی دارند.

VeeCon اولین کنفرانس دارای بلیط NFT در جهان است. VeeCon جایی است که دارندگان توکن VeeFriends به عنوان یک جامعه گرد هم می آیند تا دوستی های پایدار ایجاد کنند، ایده ها را به اشتراک بگذارند و با هم بیاموزند.

  • Dribblie

Dribblie  یک مدیر فوتبال Play to Earn است که در آن بازیکنانی از کهکشان‌های مختلف برای کسب افتخار می‌جنگند. با شرط بندی، مالکیت یا اجاره NFT درآمد کسب کنید و از کاری که بیشتر دوست دارید انجام دهید – بازی فوتبال – درآمد کسب کنید.

Dribblie اولین بازی کاهش تورم برای کسب درآمد است. NFT های نزولی به این معنی است که ارزش دارایی های باقی مانده اضافه کاری افزایش می یابد. کاهش قیمت با مکانیزم های منحصر به فرد سوزاندن و به خطر افتادن به دست می آید که محرک های اصلی بازی و زنجیره تامین هستند.

Dribblie از استراتژی های مختلفی استفاده کرده است تا به شما کمک کند تا با انجام کاری که دوست دارید روزانه تا 100 دلار درآمد کسب کنید. همراه با آموزش های کاربردی امیر موحدی، دیجیتال آرتیست و کاآفرین حوزه هنر باشید تا بهترین آموزش های ان اف تی را بگذرانید.

  • Fly Fish Club

باشگاه فلای فیش، سرمایه گذاری دیگری از گری واینرچوک است و اولین باشگاه غذاخوری خصوصی اعضای NFT در جهان است. اعضای باشگاه فلای فیش به یک اتاق غذاخوری خصوصی در نیویورک دسترسی خواهند داشت که بیش از 10000 فوت مربع وسعت دارد. این باشگاه جذاب به یکی از موفق ترین پروژه‌های NFT تبدیل شده است.

دو عضویت FFC با 2.5 ETH برای اعضای استاندارد Flyfish یا 4.25 ETH Flyfish Omakase، از جمله اتاق omakase وجود دارد.

عضویت استاندارد Flyfish به شما این امکان را میدهد که یک میز برای حداکثر 8 مهمان غیر توکن رزرو کنید. گزینه Flyfish Omakase به شما این امکان را میدهد که برای همین تعداد مهمان میز رزرو کنید، اما فقط می توانید یک مهمان را به اتاق omakase بیاورید.

بخش مهمی از NFT بودن عضویت این است که به صورت قراردادی می توانید عضویت خود را در هر زمانی اجاره یا مجدداً بفروشید. با دانستن پروژه های قبلی گری واینرچوک (Vee Friends)، ارزش عضویت Flyfish به احتمال زیاد در طول زمان افزایش خواهد یافت. در زمان نگارش این مقاله، کلوپ فلای فیش به طور کامل فروخته شده است، اما آنها قصد دارند مکان‌ها و عضویت‌های بیشتری را با گسترش آنها ایجاد کنند.

پروژه های موفق سال 2022 nft ان اف تی کابکشن ها

  • Azuki

آزوکی؛ اسکیت بازان اینترنتی خودخوانده هستند زیرا “در حال اسکیت کردن بین خطوط مبهم دنیای فیزیکی و دیجیتالی هستند که شروع به ترکیب شدن می کنند.”

به عنوان یک پروژه، آزوکی مجموعه ای از 10000 آواتار است که به شما امکان دسترسی عضویت به “باغ” را می دهد. باغ جایی است که آزوکی پروژه خود را در حال محو کردن دنیای فیزیکی و دیجیتالی می بیند. آزوکی از شخصیت‌ها و مشارکت‌هایش برای همکاری با لباس‌های خیابانی، پخش NFT اضافی و رویدادهای زنده استفاده می‌کند. همچنین دیده شده که آزوکی با پیشنهادات جدیدی مانند Bobu the Bean Farmer اخیر خود، مرزها را جابجا کرده است. Bobu، کشاورز لوبیا، قرار بود آثار هنری را جزئی کند و یک توکن بوبو ایجاد کند که در آن همه صاحبان جامعه بتوانند شخصیت بوبو را در جهان آزوکی اداره کنند. صاحبان توکن آینده Bobu را در این آزمایش منحصر به فرد وب 3 هدایت خواهند کرد.

  • DeeKay

DeeKay Kwon هنرمند سری محبوب #LetsWalk است. LetsWalk یک پروژه در حال انجام چرخه های پیاده روی شخصیت ها با هدف ایجاد 100 مورد از این چرخه ها است.

در زمان نگارش این مقاله، DeeKay Kwon با موفقیت 72 چرخه پیاده روی داشته است و حتی با پروژه هایی مانند Invisible Friends، Doodles و Kibatsu Mecha همکاری کرده است. این پروژه می تواند یکی از موفق ترین پروژه‌های NFT باشد.

  • Women Rise

“زنان برمی خیزند” مجموعه ای 10000 به صورت تصادفی توسط هنرمند تجسمی تحسین شده بین المللی ملیحه عابدی است. هدف این مجموعه این است که فضای NFT را با معرفی بیشتر شخصیت‌های زن و همچنین اهدای درصدی از فروش اولیه به صندوق‌هایی که بر برابری جنسیتی، آموزش دختران و سلامت روان در جوامع حاشیه‌نشین تمرکز دارند، فراگیرتر و متنوع‌تر کند.

معرفی کالکشن های ان اف تی nft
The Hay Corn NFT collection

 

کلام آخر:

در این مقاله جذاب به معرفی تعدادی از موفق ترین پروژه‌های NFT پرداختیم. امیدواریم برایتان مفید بوده باشد. سپاس از همراهی شما

:source

What Makes a Successful NFT Project – 7 Things To Consider

آکادمی امیر موحدی

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.