امیر موحدی دیجیتال آرتیست

امیر موحدی

درباره امیر موحدی - کارآفرین و معمار ایرانی

امیر موحدی، کارآفرین، دیجیتال آرتیست و معمار ایرانی است. او مالک گروه بازرگانی موحدی و کافه آرشیتکت در ایران است و در حوزه متاورس و NFT در ایران فعالیت می‌کند.

موحدی در سال 98 با رای اعتماد جوانان مازندران به سمت نائب رئیس کمیسیون اقتصاد و اشتغال مجمع ملی جوانان  مازندران منصوب شد، او سرمایه گذار و عضو اصلی هیات مدیره و از اعضای اصلی کنسرسیوم صادراتی سورین اکسپورت است که در حوزه صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و اوراسیا فعالیت می کند. آثار هنری امیر موحدی در شهر‌های اروپایی نظیر رم، به اجرای عموم در آمده‌ اند.

بیشتر بدانید

امیر موحدی، کارآفرین حوزه هنر

آثار هنری امیر موحدی اصولا در سبک‌های نقاشی چهره، نئو امپرسیونیسم،  سمبولیسم و اوپتیکال آرت است. اولین NFT  این کارآفرین حوزه هنر در حمایت از مردم اوکراین در پلتفرم OpenSea  به فروش رسید، موحدی معتقد است که هنر علیرغم اثرگذاری‌های عمیق در جامعه باید بتواند در زندی اصیل هنرمند نیز ایجاد ارزش کند. او باور دارد که هر هنرمندی در جهان می‌تواند علیرغم الهام‌گیری و خلق آثار هنری شگفت‌انگیز بدون دغدغه مالی از هنر به درآمد بپردازد. از این رو می‌توان امیر موحدی را به صورت جدی اولین کارآفرین مشوق به خلق درآمد از هنر دانست. امیر موحدی با دوره‌های تخصصی NFT و بررسی و تدریس سبک‌های مختلف هنر و برگزاری ورکشاپ‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه‌های ملی و بین المللی در نظر دارد تا جان تازه‌ای به نگاه تجاری به هنر ایران زمین بدهد.

همراه آکادمی امیر موحدی باشید و با دریافت مشاوره تخصصی، از هنر و دنیای دیجیتال آن کسب درآمد کنید.بذای بررسی دوره آموزش NFT کلیک کنید.

هدف آموزشگاه
راه کارهای آموزشگاه ما
مشاوره تخصصی

همراه آکادمی ما، از بهترین مشاوره‌های تخصصی بهره‌مند شوید.

ایده‌های جدید

ایده‌های جدید در حوزه هنر و دنیای دیجیتال را با ما بررسی کنید.

ویدیوهای رایگان

در سایت آکادمی ما می‌توانید از ویدئو‌های آموزشی رایگان استفاده کنید.

خدمات باکیفیت

 آکادمی امیر موحدی، خدمات متنوعی نظیر آموزش رایگان، مشاوره تخصصی و … را در اختیار شما قرار می‌دهد.

رشد و پیشرفت
افتخارات آموزشگاه
360000

ساعت آموزش تخصصی

569

مدرس حرفه ای و باتجربه

2982

گواهینامه صادر شده

3651

دانشجو و دانش آموزش