Metaverse-Blog-Pic

آموزش متاورس

آموزش متاورس

در دوره آموزش متاورس  آکادمی امیر موحدی، به شکل دوره رایگان متاورس و همچنین در مراحل بعد به شکل پیشرفته، به آموزش صفر تا صد متاورس، قدم به قدم بررسی خواهیم کرد. امیر موحدی، خود تجربه کسب درآمد از متاورس و ان اف تی را دارد، وی کارآفرین و معمار ایرانی است که مالک گروه بازرگانی موحدی است و در کنار علاقه وافر خود به هنر و ارزهای دیجیتال، حال تجارب خود در رابطه با متاورس و ان اف تی را با دیگر علاقه مندان کشورمان به اشتراک می گذارد. 

دوره آموزش متاورس

متاورس چیست؟

صبر کنید! با دقت بخوانید، چرا که آموزش متاورس می تواند زندگی شما را متحول کند. وقتی که مارک زاکربرگ نام کمپانی فیسبوک، امپراطور روزهای اوج اینترنت را تغییر داد؛ همگان متوجه شدند که قرار نیست که متاورس یک دوربین چشمی کوچک بی کیفیت بر چشم های ما باشد. به راستی متاورس چیست؟ قرار است با آینده جهان چه بکند؟

آموزش رایگان متاورس

شاید تعریف مفاهیمی مثل Nft و یا متاورس، جز سخت ترین کارهای ممکن دنیا باشد؛ درست مثل این می ماند که اصطلاح بیت کوین و بلاکچین را در ده سال گذشته به دیگران توضیح دهیم، نقطه مشترک همه این دانش ها این است که همگی آنها نو پا هستند و برای تغییر جهان آمده اند. می توانیم با صراحت اعلام کنیم که دوره متاورس امیر موحدی، یکی از بهترین دوره متاورس حال حاضر در کشور است. 

بهترین دوره متاورس آموزش متاورس

تعریف Metaverse |آموزش صفرتا صد متاورس 

شبکه‌ای گسترده از جهان‌ها و شبیه سازی‌های سه بعدی است که به صورت لحظه ای در دسترس هستند و پردازش می‌شوند و به نوعی انواع هویت و شخصیت و هویت اشیای فیزیکی را حفظ می کنند. متاورس می‌تواتند همزمان تعداد زیادی از افراد را به صورت مجازی در یک مکان و زمان جمع کند،  بدون آن که افراد در یک مکان فیزیکی و به صور  واقعی در کنار هم حضور داشته باشند. در دوره آموزش متاورس، به صورت تخصصی مفاهیم بنیادین و اصیل متاورس را بررسی می کنیم. 

آیا متاورس همان عینک های سه بعدی است؟

قطعا نه، تکنولوژی واقعیت مجازی در سال‌های اخیر مسیر متفاوتی را طی کرده است، متاسفانه بسیاری از مردم متاورس را تنها به عینک های ساده سه بعدی می شناسند.

هدست‌های واقعیت مجازی می‌توانند چشم انسان را تا حدی فریب دهند  که اجسام سه‌ بعدی فیزیکی و نزدیک تر به نظر برسند. این ابزارها عمومی و ساده لوحانه هستند. آنچه که مارک زاکربرگ و دیگر امپراطور های صنعت جدید جهان به آن فکر می کنند، بسیار چیزی فراتر از این شوخی است.

موج توجه و علاقه‌ای که به ان اف تی ها  به وجود آمده است، نمونه بارزی از آن است که جهان تشنه علوم ناشناخته است، مردم از اینترنت ساده فعلی خسته شده اند! شگفت انگیز است که جهان با چنین سرعتی به سمت دنیاهای دیجیتال ناشناخته پیش می رود. روزگاری اینترنت 5 جی آرزو بود و امروز دنیا به دنبال یک ماجراجویی عظیم است. دیوانگانی چون ایلان ماسک و مارک زاکربرگ، قطعا چنین شگفتی را خلق خواهند کرد.

آموزش رایگان متاورس  اموزش metaverse

چگونه وارد متاورس شویم؟

برای ورود به دنیای متاورس باید ابزاری مثل  هدست واقعیت مجازی، عینک هوشمند واقعیت مجازی و همچنین اینترنت پرسرعت را در دسترس داشته باشید. در دوره آموزش متاورس، امیر موحدی این موارد را به شما آموزش می دهد. 

مراحل ورود به متاورس و خرید زمین

ابتدا در یکی از پلتفرم های  The Sandbox یا Decentraland عضو شوید. 

  1. انتخاب یک کیف پول رمز ارز یا سخت‌افزاری یکی از موارد مهم برای ورود به دنیای متاورس می باشد. به صورت ویدیو در اینده آموزش متاورس را به صورت ویدیویی تجربه خواهیم کرد.
  2. ایجاد کیف پول / رمز 12 رقمی را فراموش نکنید. بلد نیستید کیف پول بسازید؟ نگران نباشید، ما در کنار شما هستیم. 
  3. متصل کردن کیف پول به بازار پلتفرم انتخاب‌شده.
  4. انتقال رمزارز: پس از متصل کردن کیف پول رمز ارز به بازار پلتفرم متاورس، باید یکی از رمزارزهای دیجیتالی موردپذیرش پلتفرم موردنظر خود را خریداری و به کیف پولتان منتقل کنید. معمولاً در صرافی‌های رمزارز آنلاین نحوه انتقال ارز خریداری‌شده به کیف پول توضیح داده شده است. در غیر این صورت با جستجویی ساده در اینترنت می‌توانید با نحوه انجام این کار آشنا شوید.
  5. خرید زمین: پس از خرید ارز دیجیتالی و انتقال آن به کیف پول‌تان، به‌راحتی می‌توانید قطعه زمین دیجیتالی موردنظرتان را از روی نقشه پلتفرم انتخاب کنید و آن را بخرید
  6. ایجاد آواتار: برای ایجاد آواتار می‌توانید از وب‌سایت ساخت آواتار سه‌بعدی spatial استفاده کنید.
  7. برای استفاده از خدمات این وب‌سایت تنها کافیست یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید و سپس با گرفتن عکسی باکیفیت از خود در شرایط نوری مناسب، آواتار باکیفیتی برای خودتان ایجاد کنید. سپس پلتفرم هوش مصنوعی وب‌سایت به آواتار شما جان می‌بخشد و به این صورت نسخه‌ای مجازی از شما ایجاد می‌کند.

لازم به ذکر است شما می‌توانید ظاهر آواتارتان را درست مطابق میل‌تان سفارشی‌سازی و لباس دلخواه برای او ایجاد کنید. جالب است بدانید که با ورود به دنیای متاورس می‌توانید از تفریحات سرگرم‌کننده‌ای مثل شرکت در رویدادها و کنسرت‌های مجازی و انجام بازی‌های متاورس لذت ببرید.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.